Zkušenosti

Níže uvedené zkušenosti mi byly poskytnuty lidmi, kteří se o ně chtěli podělit a dali mi souhlas je uvést na tyto stránky.

Bolest ramene

Můj syn se probudil s bolestí v rameni, a jestli musí do školy, že nemůže hýbat rukou. Přeležel si ji a bolest mu vystřelovala až do krku, nemohl ani narovnat hlavu. Použila jsem, co jsem se naučila v AFT, lehce ho poklepala, trvalo mi to nejvýše minutu. Divil se: Co to je za čáry? Ono to už nebolí! Tak jsem mu odpověděla: "žádné čáry, meridiány." A šel do školy. (použila jsem Bolest paže - jenom 2.a 3.řádek). ( H.P.)

Opary

V dětství jsem mívala často opary, tak bezpečně rozpoznám, jakmile se začnou klubat. Ret vždy otekl, nepomáhaly masti ani nic jiného. Když jsem začala dělat AFT, byla u mne jednou večer na návštěvě máma, povídaly jsem si a já jsem si najednou uvědomila, že se mi nalívá a svědí ret. Vzala jsem si tedy k ruce předpis na opary a jen tak mezi řečí poklepávala uvedené meridiánové body. Ráno jsem si všimla, že se opar zastavil, zbyla po něm jen tečka. Večer jsem si předpis znovu poklepala. Tečka několik dnů přetrvávala, pak se ztratila. Hodně mile mne to překvapilo, tak rychle jsem se nikdy předtím oparu nezbavila. (Helena P.)

Nemocný pejsek

Maminka, která si objednala pro svého velmi nemocného mazlíčka -westíka CD 32. Již po týdnu přehrávání oznamuje, že se stav pejska rapidně lepší. Psu byly opakovaně operovány oči a na jedno oko již téměř neviděl. Ošetřující lékař, který o AFT nic neví a o používání CD nebyl informován si pochvaluje, že je to po těch letech, co ho ošetřuje, poprve, co se jeho stav zlepšil, a že se i rohovka hůře postiženého oka projasňuje. (Zdeňka P. )

Myomy

Když mi bylo 25 let, podstoupila jsem operaci myomu (nezhoubného svalového nádoru), byl velký jako pomeranč a v děloze rostl stejně rychle jako dítě. Ve 30 jsem po léčbě sterility porodila dvojčata, císařem, protože děloha byla tak prorostlá myomy, že normální porod lékaři nedoporučili. Byla jsem srozuměná s tím, že bude nezbytné dělohu dříve či později odstranit. To vše mne vedlo k dlouholetému hledání, jak se těchto nádorů zbavit. Zkusila jsem mnoho metod, cvičení, byliny, obklady, makrobiotiku, Silvovku…Nic. Asi ve 40 jsem byla na přednášce o Ajurvédě, kde indický lékař řekl – odstranit dělohu znamená zbavit se tvořivosti. Jsem výtvarnice a znělo mi to jako konec všeho. Ještě houževnatěji jsem hledala. Co jiným zabralo, mně nepomohlo. Ale alespoň už jsem věřila, že to musí jít. Když nezabíralo působení ve fyzickém světě, usoudila jsem, že příčinu musím začít hledat v psychice. Studovala jsem kineziologii, určitě ledacos uvolnila, ale po mnoha odblokacích byla děloha stále stejně velká. Zkoušela jsem další metody. Reiki, hladovku, urinoterapii. Po této kombinaci dočasně zmizely, ale brzy se vrátily. Kontrola byla jednoduchá, měla jsem viditelné boule na podbřišku. Samozřejmě že když se mi dostalo do rukou AFT, bylo to první, co jsem zkusila. Po třech týdnech poklepávání byly myomy pryč! To byla radost! Tentokrát to vydrželo mnohem déle, ale znovu se mi vrátily. Tou dobou už jsem měla za sebou 1. a 2. kurz AFT a důsledně jsem začala hledat zbývající psychické příčiny. Povedlo se, po řadě afirmací, poklepech a odpouštění jsem se jich zbavila. Vypadalo to, že už natrvalo. Budu upřímná. Po rozchodu s přítelem jsem byla nešťastná. Začalo mne bolet břicho a znovu se mi objevily. Jakmile mi došlo, jak si ubližuji, dala jsem se znovu do práce. Asi za měsíc byly zase pryč a já tím došla k poznání, že se mohu buď sama zničit, nebo že pro sebe mohu opravdu udělat téměř zázraky. Mám na vybranou. (H. Pěkná)

Kruté bolesti zad

Je mi 52 let a jsem po operaci páteře, kdy mi byla páteř zpevněna titanovými destičkami a šrouby v oblasti S1- L5 . Po operaci jsem trpěla náhlými vystřelujícími bolestmi do nohou a horní části zad. Po třech dnech aplikace receptů na bolesti v zádech tyto problémy zmizely. Po každodenním přehrávání CD 4a a CD 4b ( zatím po dobu jednoho měsíce ) se zmírnily i ostatní nepříjemné pocity a mohla jsem odložit bederní korset. Nemohu říci, že by problémy zmizely úplně, ale cítím se mnohem lépe a rovněž rehabilitační sestra konstatovala zlepšení tonusu zádových svalů. (paní Z.P.)

Homosexualita

Znám jednoho muže, který byl homosexuál. Přišel ke mně do poradny, protože se cítil osamělý a měl ohromný strach, že když vyjde tato jeho orientace najevo, bude zdiskreditovaný a mohl by přijít i o práci. Je velmi úspěšný právník. Budu mu říkat Jan. Pracoval jsem dlouho v sexuologické poradně a v manželské poradně a došel jsem k názoru, že s touto úchylkou se člověk nenarodí. Vždy je to následek raných rozhodnutí v dětství, kterých si později dotyčný vůbec není vědom. Tento muž měl velmi sebevědomého, rázného a úspěšného otce, který byl zároveň velmi dobrý sportovec. Když byl Jan malý, dostal od otce k narozeninám kolo. Správný chlap je sportovec. Všem dětem se velmi líbilo a prosily, aby jim ho půjčil, ale on to měl od otce zakázáno. Jeden starší a mnohem silnější chlapec mu jej však vzal, odjel na něm, naboural a kolo zničil. Jan se bál přijít domů a přiznat, co se stalo, tak jen řekl, že mu kolo vzali. Otec se na něj rozzlobil a nakázal mu ať si pro kolo dojde a popere se o něj, se slovy: „Neopovažuj se přijít bez kola. Můj syn by si nikdy nenechal vzít nové kolo. Jestli přijdeš bez kola, jsi padavka a nechci tě znát.“ Matka se syna zastávala, ale otec ji nevybíravě odbyl také. A tehdy se Jan rozhodl, že jestli se takto chová „správný“ muž, tak on jím být nechce. Přestal se zajímat o cokoliv, co jen trochu připomínalo činnosti jeho otce a viděl vzor v matčině jemném chování. Pomohl jsem mu uvědomit si a přehodnotit postoj, který vůči otci zaujal, uvolnili jsme stres a přesvědčení, která si tehdy vytvořil. Navštívil mne několikrát v mé poradně, postupně zpracoval všechno, co do své dospělosti považoval za přirozené, ale ve společnosti ho stavělo do špatného světla. Postupně se stával veselejším. Přiznal, že se cítí jako znovuzrozený, muži ho přestali zajímat, po čase se oženil a vede dnes normální život. (Dr.K.Ebert)

Bolest v kříži

Jiří měl dlouhodobé bolesti v křížové oblasti zad. Po konzultaci a odhalení události z dětství, kdy si myslel, že mu bratr úmyslně ublížil a jemu to bylo líto, jsme za pomoci afirmací a poklepů bolest postupně odstranili. Už se nevrátila. (Jan J.)

Kýla

Už třetím rokem na sobě s AFT pracuji. Sama od sebe mi zmizela tříselná kýla. Jsem přesvědčená, že po působení základního CD č.5. Nedělala jsem pro to totiž nic. Když jsme ji ještě měla, řekli mi na kontrole u doktora: „kdyby Vám to mělo vadit, přijďte, odoperujeme to“. Už ji mám jednou operovanou a proto jsem na druhou operaci nespěchala. Máme to totiž v rodině a tak jsem si říkala, že by mi to opět mohlo rupnout. Protože mne dost tlačila, chtěla jsem s ní něco dělat. V AFT sice máme asi 4 předpisy na kýlu, ale ne na tříselnou. Tak jsem se zabývala jinými zdravotními problémy. A jednoho dne mi došlo, že už tu bouli v třísle nemám. (H.P.)

Problémy při menopauze

Menopauza – jak snadno jsem se zbavila příznaků – bez chemie! Nejvíc mi vadily návaly a výkyvy nálady. Použila jsem jen poklepy. V přechodném období, než mi skončila, jsem mívala menstruaci velmi silnou, poprvé mi trvala 3 týdny. Byla jsem ze ztráty krve tak slabá, že jsem nemohla do schodů. Pak mi poradili předpis na Krvácení STOP! Zkusila jsem to, pomohl. Příště jsem ho použila znovu a celé období tak překonala. (Marie F.)

Nadváha

Píšete a ptáte se, jaké jsou zkušenosti s CD na kontrolu váhy. Níže tedy připojuji dopis od Jitky, která ho používá.

Accutónové CD pro snížení nadváhy obsahuje pět skladeb. První dvě pomáhajÍ rozbít mentální energii, která se vztahuje k nejběžnějším přesvědčením, jež blokují naši schopnost zhubnout. Zbývající tři jsou určeny k tomu, aby snižovaly chuť k jídlu, urychlily metabolismus, omezily vstřebávání kaloríí a pomohly s dalšími psychickými aspekty, které nadváhu doprovázejí. Optimální použití je: každý den projít afirmačním procesem,který uvolňuje nejčastější přesvědčení - strach z důvěrnosti/intimity, přesvědčení, že není bezpečné a že si nezasloužím dosáhnout optimální hmotnosti. A při každém jídle použít zbývající tři skladby.

CD jsem začala používat v době vánoc, proto se mi nechtělo použít kompletní program. CD jsem nechávala puštěné 24 hodin denně přes celé vánoce a Silvestra. Můj obvyklý přírůstek hmotnosti v tomto období býval 3-5 kilogramů. Podobně i u členů naší rodiny. Naše hmotnost se tentokrát nezměnila. Objektivně jsem mohla pozorovat sníženou chuť k jídlu, snědené porce byly menší, vymizelo nutkání neustále ujídat oříšky, brambůrky a drobné sladkosti, které jsou o vánocích vždy k dispozici.

Po váncích jsem s CD začala pracovat dle manuálu včetně afirmačního procesu. Nadváha se začala snižovat. Po určité době jsem se dostala do jisté psychické nerovnováhy - pomalu se začaly dostávat na povrch strachy související s intimitou. Bylo třeba se podívat na jejich zdroje v dětství. To jsem řešila opět pomocí technik AFT. Během roku jsem dosáhla úbytku hmotnosti asi 12kg. Střídají se období, kdy toto CD používám a hmotnost se snižuje, období , kdy se zaměřuji na řešení emocionálních příčin nadváhy (hledám pochopení smyslu nadváhy) a období , kdy nemám potřebu CD používat, (tělu i mysli dávám prázdniny). Kromě úbytku kilogramů si cením právě toho, že mě toto CD dovedlo - na rozdíl od jiných programů - k řešení skutečných přesvědčení, které se vztahují k nadváze.

Mgr.Jitka Studénková (Autorka příspěvku je učitelkou AFT)

Kouření

Manžel byl kuřákem od svých třinácti let. V posledních letech však jeho denní spotřeba cigaret stoupla na více než dvě krabičky cigaret denně. Bohužel nechtěl projít celým procesem AFT , ale byl ochoten strpět poklepy. Začali jsme s terapií AFT před vánocemi 2006. Pravidelně každý den kolem 18 hodiny jsem manžela opásala přehrávačem s puštěným CD 48 od skladby 3. Pak jsem přehrála z CD 5 předpis pro UrV 125 - skladbu 8 a poté aplikovala poklepy určené pro nikotin, kterých naštěstí není mnoho. V prvních měsících 1x denně maximálním poklepem. Během vánoc jsem nepozorovala, že by se spotřeba cigaret nějak výrazně změnila a zdálo se, že spolu s návštěvami vesele vykuřuje dál. Netroufala jsem se moc vyptávat, a protože manžel nekouřil v mé přítomnosti, tak si až kolegyně v práci všimla po novém roce, že manželův popelník zůstal prázdný. Od 7. ledna 2007 manžel nekouří. Nabízela jsem zakoupení nikotinových náplastí, aby šok těla nebyl tak velký, ale neměl zájem. Až po delší době se manžel přiznal, že měl velmi bolestivé křeče v rukou. Mrzelo mě, že mi to neřekl. Kdybychom při křečích poklepali předpis na abstinenční příznaky, určitě by se mu ulevilo. Celý proces jsme aplikovali devět měsíců, i když už nekouřil. Po třech měsících jsme používali pouze 1x denně minimální poklep. Dál chodí s návštěvami „kouřit“, ale sám si již dva roky nezapálil a jak sám říká, nemá na cigarety chuť.(Zdenka P.)

Ženské problémy

CD č.41 jsem si pořídila, protože mě často trápily různé záněty a nepříjemné infekce. Jeho pravidelným pouštěním jsem se nejen potíží zbavila, ale třebaže jsem již dnes, jak říká moje kamarádka, za zebrou, nepoznala jsem žádné průvodní potíže přechodu. Naopak zkvalitnily se i mé sexuální prožitky. A to je vzhledem k tomu, že je mi víc než 50 let velmi milé překvapení jak pro mne, tak pro manžela. Běžně používám pouze skladbu 8, ale pokud se vyskytnou nějaké potíže, přehrávám až do jejich odeznění celé CD 41. (Zdenka P.)

Jak jedna jediná myšlenka dokáže změnit naše tělo

Přišel ke mně 14-ti letý chlapec s problémem strach ze všeho – bál se tmy, bouřky, psů, lekal se, když za ním někdo promluvil … Já jsem tento strach nazvala neidentifikovatelný strach

Úroveň vědomí tohoto problému byla Hanba – život byl pro něho mizerný a cítil se ponížený a pokořený. Energetický vzorec tohoto problému se začal tvořit v jeho 9 letech o prázdninách.

Nemohl si vzpomenout co se stalo. Po odstranění bloků odpouštěcími afirmacemi si vzpomněl, že pro něho přišel kamarád, aby šel ven. Ještě nebyl oblečený a tak před dům vyšla maminka a jeho sestra a ten kamarád jim začal žalovat, že si včera postavili krásný hrad a Martin jim ho zbořil. A mezitím už Martin stál ve dveřích a vše slyšel! Maminka na něho hned začala nadávat a jeho sestra se jenom pohrdlivě ušklíbla. Pracovali jsme nějakou dobu na problému, ale Martin byl stále zaražený, nemluvil, odpovídal jenom ANO – NE, pokrčením ramen.

Jelikož jsme na začátku odstraňovali blok „Není pro ostatní bezpečné, abych si vzpomněl a problému se zbavil“ říkám mu: A udělal jsi to vůbec? Zbořil si ten hrad? A on dlouho přemýšlel a potom řekl: „My jsme tam měli vodu, a on nám jí někdo vylil!“ Pak jsem se ještě dozvěděla, že jeho kamarád bydlí na úplně opačném konci vesnice, takže jsem vyloučila, že tam večer běžel a hrad zbořil.

Dostala jsem spásný nápad a říkám mu: „Martine, ty už jsi dnes velký 14-ti letý kluk a víš, že písek není beton a ta voda se prostě do toho písku vsákne. A stalo se to v červenci, kdy sluníčko praží od rána do večera. Ten písek se prostě vysuší a hrad spadne sám!“

Jakmile jsem vyslovila tuto myšlenku, stal se „zázrak“ a já měla možnost vidět to, za co dostal ten Eric Candel Nobelovu cenu – že jedna jediná myšlenka dokáže změnit naše tělo.

On měl takové světlé šedozelené oči, ty oči okamžitě ztmavly, a jako když zmáčknu program v PC, začala se do duhovky dokreslovat černá kresba a Martin se začal nahlas smát. A tak se Martin zbavil všech svých strachů.

Martin podvědomě očekával ponížení a pokoření i od těch nejbližších a tak se bál preventivně všeho. (L.Strnadová)

Naše zkušenosti s A4M

Systémový lupus (SLE)

Po absolvování kurzu A4M ke mně přišel na odblokování mladý muž s diagnózou Systémový Lupus (SLE). Je to velice vážné zánětlivé onemocnění všech kloubů; medicína nezná příčinu a řeší toto onemocnění kortikoidy, po kterých měl velice vážné vedlejší účinky.

Použila jsem na odblokování metodu A4M a poté jsem mu ještě poklepala vzorec na odstranění této nemoci z kurzu AFT. Dostal domácí úlohu poklepávat vzorec Systémový lupus 35 dnů. Za 10 dnů mi tento pán volal a já jsem chtěla, aby mi sledoval, kolikátý den poklepu nastane změna k lepšímu. A on mi povídá: To vám můžu říct hned! Vy jste mi u vás odblokovala, všechno 1x poklepala a já jsem ráno vstal a cítil jsem se o 75% lepší!

Dokonce jsem začal hned cvičit kliky, které jsem už léta nemohl cvičit. Také byl mezi tím na kontrole u lékaře a i všechny náběry a testy vykazovaly nejméně nadpoloviční zlepšení. Asi po dvou měsících jsme se viděli znovu a měla jsem z něj opravdu radost – bylo vidět, že přibral na váze a typická motýlovitá vyrážka na obličeji byla ta tam. (L.Strnadová)

Nedokážu se vyrovnat s nevěrou manžela

Paní Marta – 39 let. Manžel se zamiloval do její nejlepší kamarádky. Vyhodila ho a po půl roce se vrátil zpět. Nedokáže mu to odpustit! Manžel se k ní chová hezky, ale ona nespí, trápí se. Nejvhodnější metoda, kterou bych jí mohla pomoci je A4M.

Základní vzorec chování u paní Marty byl obviňování druhých.

Obviňovala manžela, že bez něho jí bylo lépe, obviňovala i rodiče, že se hádali a posléze rozvedli, obviňovala matku za to co jí řekla před svatbou.

Nejdříve jsme odstraňovaly pocity otevřené vinění druhých, které si tahala do přítomnosti i do budoucnosti.

Když jsme rozpouštěly přetrvávání Ega, tak se uvolnila a rozplakala se – jasně si uvědomila, že má manžela ráda a i děti jak ho mají rády. Najednou už nebylo tak důležité, co se stalo. Naladila se na pozitivní budoucnost a chce udělat všechno pro to, aby to bylo jako dřív.

Její mladší syn, když měla matka problémy začal se sebepoškozováním, způsoboval si na těle řezné rány. V okamžiku, když matka začala svůj problém řešit s tímto chováním automaticky přestal. (L.Strnadová)

Jak se také dají řešit problémy dětí - 1

Někteří rodiče, když mají problém jejich děti, tak přijdou sami a pracují nejprve na sobě.

Někteří přijdou přímo s tím záměrem (prý se to někde dočetli) a někteří to nevědí a dopracujeme se k tomu také.

Pracovala jsem na problému 5-ti leté holčičky – nechtěla chodit do školky, ráno se nechtěla za nic pustit maminky, vyváděla a když tam musela přeci jenom zůstat – celý den se mračila, trucovala, byla protivná, nekomunikovala. Zrovna tak se chovala u mně na odblokování – pokoušela jsem se odstranit toto chování několika poklepy z A4M a najednou se matka rozzářila a řekla: „Já bych to odblokování chtěla taky. Víte, já jsem vlastně jako ona. Mám jít teď do zaměstnání a mám hrozný strach.“

A v tu ránu se holčička maminky pustila, z umanutého fracka se stala ta nejmilejší princeznička, která mě chytala za ruku, komunikovala, byla roztomilá. Měla jsem vytestovaný další vzorec, který bych měla poklepávat, ale po té co se matka rozhodla pracovat na svém problému, nebylo už třeba. Holčička už nemusela nic zrcadlit svojí matce. Já jsem vždy velmi překvapená, když mi vesmír ukáže, co všechno jde a jsem za to moc vděčná. (L.Strnadová)

Jak se také dají řešit problémy dětí – 2

Maminka objednala 14-ti letou dívku – měla problémy s chováním i se sebevědomím doma i ve škole.

Ale místo dcery přišla sama, prý aby vyzkoušela do čeho dceru pouští. Uvedla, že má existenční strach a problémy s manželem (rozvedli se, po nějakém čase se zase vzali, velmi se oba snaží, ale přesto to neklape).

Když manžel viděl, jak se jeho manželka změnila, přišel také – pracovali jsme na podobných problémech, jako u jeho ženy. Oba po dvou měsících absolvovali odblokování ještě jednou a velice to pomohlo jak jejich manželství tak jejich zdraví. A jejich dcera nakonec nemusela přijít vůbec – srovnala se sama. (L.Strnadová)

Vztah k lidem – lidé jí vydeptávají

Slečna Lenka – 28 let pracuje v lékárně – bojí se lidí, když na ní chrlí svoje problémy. Bojí se, že jim nedokáže pomoci a vztahuje si to na sebe, jaké to bude, když ona bude nemocná. Ti lidé jí přímo vydeptávají.

Prioritní metoda, kterou jí mohu pomoci - A4M.

Při práci s Lenkou jsem jako její základní vzorec chování odhalila pocit bezcennosti. Nebyla schopna dělat věci tak, jak sama cítila, že je to správně, protože se neustále přizpůsobovala druhým, aby si o ní „něco špatného nemysleli“, styděla se před lidmi ukázat, co umí, ze strachu z kritiky. Neustále se podřizovala přáním své matky ale se svými problémy se jí nedokázala svěřit. Často měla pocit, že jí matka vydírá ale radši udělala co se po ní chtělo, aby byla dobrá, chtěla se jí zavděčit. Pak se trápila s tím, že to udělat nechtěla. Velké problémy jí dělalo se soustředit na nějakou práci, protože neustále myslela na spoustu jiných věcí.

Nejdříve jsme rozpouštěly pocity bezcennosti, její strach z toho, jak ji hodnotí druzí, rodinné vzorce chování, nesamostatnost a tendenci nechat si do věcí ostatními mluvit. Lenka poté usoudila, že pro ni bude nejlepší změnit zaměstnání, osamostatnit se, cítí se dobře, odhodlaně změnit svůj život. (L.Strnadová)

Zablokovaná tvorba

Paní Jana – 52 let přišla za mnou s několika problémy:

1) nadváha

2) zablokovaná tvorba

3) zablokovaná radost ze života

Prioritní problém pro odblokování – Zablokovaná tvorba. Prioritní metoda, kterou jí mohu pomoci – A4M.

Základní vzorec chování byl u Jany Vyčerpání emocemi. Vinila se za ne-tvorbu. Nemůže tvořit, protože prožívá utrpení ohledně manžela, chce ho opustit, ale zatím si netroufá. Když chce, ale nemůže, tak se za to obviňuje. Má nějaký pracovní projekt, který by chtěla uskutečnit, má chuť do toho jít, ale zároveň má strach. Závěrem jsem jí vyladila na odvahu a ochotu do toho jít a Jana se rozhovořila o podrobnostech projektu, získala víru, že se jí projekt podaří uskutečnit.

Paní Jana byla nadšená touto technikou a druhý den mi volala, že se jí v noci zpotila celá hlava, že z ní vyšlo to negativní myšlení a teď je jí už dobře. (L.Strnadová)

Vztah sama k sobě

Paní Romana - 32 let přišla za mnou na sezení s několika problémy:

1) Cítí se osamocená

2) Pořád na sobě hledá chyby

3) Problémy v komunikaci

4) Neumí si udržet partnera

5) Vztah sama k sobě

Prioritní problém pro odblokování - Vztah sama k sobě. Prioritní metoda, kterou jí mohu pomoci: A4M

Při práci s Romanou jsem jako její základní vzorec chování našla Sebeobviňování. Obviňuje se za špatnou komunikaci se synem i s partnerem, nemluví s nimi na rovinu, nedotahuje věci do konce, když se něco děje, moc o věcech přemýšlí, proč to tak bylo, pomáhá jiným a na sebe kašle.

A jak myslí na ty problémy, tak si je přitahuje. Partner s ní nechce pořád jen rozebírat problémy. Ego jí nedovolí se změnit, hrabe se v tom do nekonečna. Její vyčerpání emocemi vede až k Apatii a nerozvážným rozhodnutím. Jde si raději lehnout, aby nemusela nic řešit, ale ráno cítí únavu dál. Cítí se bezmocná, že nemůže sama najít řešení, tak to řeší s kamarádkou, přestože někde uvnitř ví, co má dělat. Přebírá názory a představy kamarádky a neřídí se svým vnitřním hlasem. Když sama udělá nějaké rozhodnutí, tak o tom přemýšlí pořád dokola, jestli je to špatné nebo dobré, pořád hledá jenom chyby.

Odstranily jsme negativní vzorce chování a na závěr jsem jí vyladila na pozitivní budoucnost, aby si vracením se do negativní minulosti nekazila tu přítomnost a budoucnost. Vyladěním se na víru ve Vyšší moc si Romana uvědomila, že nemůže na partnera tlačit a spěchat s rozhodnutím, že každý potřebuje čas na rozmyšlenou. Po odblokování se Romana cítí pozitivně unavená, usmívá se. Říká: „cítím úlevu, jsem v mnohem lepším stavu, než když jsem za vámi přišla.“ (L.Strnadová)

******

ZPĚT